Usługi fryzjerskie - Warszawa Mokotów
Tworzenie fryzury traktujemy jak dzieło, dzięki któremu nasi Klienci mogą wyrazić siebie. Rozwijanie się to nasza pasja. Dlatego staramy się być kreatywni i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Dla naszych Stylistów praca to nie codzienne rzemiosło, ale przede wszystkim przyjemność kreowania piękna.
Strzyżenie i czesanie
Strzyżenie i czesanie
Włosy są naszą wizytówką, elementem naszego piękna. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym Klientom, zadbamy o najmniejsze detale Twojego wizerunku.

Fryzjerzy w Marea Studio sprawią, że będziesz emanować szczęściem i z ogromną chęcią do Nas powrócisz. Czy wiesz, że Fryzjer to również psycholog? Tylko dzięki rozmowie i poznaniu potrzeb oraz osobowości Klienta, możemy dobrać odpowiednią stylizację i stworzyć właściwy plan pracy. Nie tylko kształt twarzy i rodzaj włosów, ale również nastrój ma znaczenie. Przygotuj się na perfekcyjne cięcie i najmodniejsze czesanie...
Koloryzacja
Tworzymy nietuzinkowe i nowoczesne koloryzacje. Personalizacja i najwyższej klasy produkty odgrywają tu wielką rolę, dlatego w Marea Studio wybraliśmy technologię włoskiej marki Kemon oraz niemiecką markę Estel.

Dobrze dobrany kolor podkreśla cechy osobowości, jest kluczem do wyjątkowego samopoczucia każdego dnia.

Przyjdź na konsultację do Marea Studio, aby wybrać najodpowiedniejszą barwę i technikę koloryzacji Twoich włosów: Cramercolor, Yo coloring, lub wyjątkową serię farb jogurtowych Na yo.
Koloryzacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Z miłości do włosów stawiamy na produkty z "najwyższej półki", dobierając je do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

W Marea Studio Twoje włosy rozpieszczą kosmetyki marki Kemon w kilku odsłonach pielęgnacyjnych. W naszej ofercie posiadamy pielęgnację: regeneracyjną, nawilżającą, dyscyplinującą, dla niesfornych loków, przeciw łupieżowi, przeciw przetłuszczaniu, przeciw wypadaniu włosów. Specjalistyczna pielęgnacja we włoskim stylu zapewni piękne włosy, zdrową skórę głowy i znakomite samopoczucie.

Zapytaj naszych fryzjerów o bogatą ofertę pielęgnacji dostępną w Marea Studio. Dobierzemy ją indywidualnie do potrzeb Twoich włosów.
Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zastanawiałaś się kiedyś na czym polega przedłużanie włosów? W przypadku metody Hair Talk Extensions, którą stosujemy w Marea Studio, włosy na taśmie mocuje się do naturalnych włosów "na kanapkę". Zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było takie proste! Włosy na taśmach montuje się łatwo i szybko - a nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas tego zabiegu.

Przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów - "przejściowa" długość już nie musi być udręką. Załóż włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to Twoje rozwiązanie! Włosy na taśmach nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Przedłużanie czy też zagęszczanie włosów nie musi trwać godzinami. Włosy na taśmach zakłada się w niecałą godzinę. Ściągnięcie włosów na taśmie zajmuje chwilę i zostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zagęszczaniem włosów koniecznie przyjdź do Marea Studio na konsultację - włosy na taśmie na pewno spełnią Twoje oczekiwania.
Przedłużanie i zagęszczanie włosów
KSOMETYKA - FRYZJER
MAREA STUDIO Warszawa - Mokotów, ul. Bukowińska 24a

poniedziałek - piątek: 8.00 - 21.00sobota: 9.00 - 17.00
tel.: 733 337 250 salon@mareastudio.pl
Management / Współpraca
Izabela Pilecka +48 601 583 340 i.pilecka@mareastudio.pl
Facebook Instagram Vk Pl En Ru
strona główna usługi fryzjerskie usługi kosmetyczne nasz team nasze prace fryzjer warszawa