Nasz team
Największą radość sprawia nam Klient, który do nas wraca. Dokładamy wszelkich starań, by nasz każdy Klient czuł się wyjątkowo i wyszedł z Marea Studio usatysfakcjonowany. Pracujemy zgodnie z zasadą slow beauty, czyli nasi Styliści zawsze od początku do końca zajmują się swoim Klientem kompleksowo, skupiając się przede wszystkim na jego potrzebach i oczekiwaniach. Wybierz swojego stylistę i zarezerwuj już teraz termin wizyty.
Michał
Michał
stylista fryzur
Kreator idealnych wizerunków, który uwielbia słuchać i obserwować. W niedługim czasie potrafi całkowicie odmienić Klientkę. Perfekcyjne strzyżenie, koloryzację oraz przedłużanie włosów trenował pod okiem trenerów z najlepszych akademii. Długie lub średnie włosy to dla niego wyzwanie, któremu zawsze chętnie stawia czoła. W salonie Marea Studio codziennie daje radość Klientkom, tworząc dla nich zarówno fantazyjne imprezowe stylizacje jak i klasyczne, biznesowe fryzury. Zadowoli zarówno osoby przywiązane do klasyki, jak i zwolenników awangardowych, nowoczesnych cięć. Duże zaplecze wiedzy i dobry gust daje mu pole do popisu w każdej fazie tworzenia fryzury. Najważniejszy dla niego jest brak monotonii i możliwość rozwoju.

Marea Warszawa
Marea Warszawa
Ewa
Ewa
stylista fryzur
Spokojna i wyważona, lubi doradzać klientom. Cięcia męskie zdecydowanie woli krótsze, niż dłuższe. U Pań lubi odważne strzyżenia i koloryzacje. Sama z nonszalancją nosi awangardową fryzurę z długich włosów. W jej pracy ważne są dla niej staranność, użyteczność i piękno. Pracuje mimo to niezwykle szybko i bardzo dokładnie. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją od 10 lat. Jednak jej fascynacja tą dziedziną rozpoczęła się w już czasach szkoły podstawowej, podczas długich godzin spędzanych w salonie fryzjerskim swojej cioci. Uczestniczyła w szkoleniach u najlepszych trenerów reprezentujących czołowe profesjonalne marki fryzjerskie.

Marea Warszawa
Marea Warszawa
Mila
Mila
stylista fryzur
Jest perfekcjonistką z pasją śledzącą najnowsze trendy we fryzjerstwie, która swój kunszt szlifowała latami w pracy oraz uczestnicząc w licznych kursach fryzjerskich. Jest zawsze niezwykle skupiona i twórcza. Największą inspiracją są dla niej sami Klienci, ich twarze i potrzeby, do których dopasowuje konkretną fryzurę. Jest mistrzynią najmodniejszych upięć a przede wszystkim imponujących splotów. Lubi naturalne strzyżenia i kolory. Tworzone przez nią stylizacje mają charakterystyczne miękkie, kobiece linie. Jej zaangażowanie i fantastyczne usposobienie sprawiają, że jest niezwykle lubiana zarówno przez klientów, jak i kolegów z pracy.

Marea Warszawa
Marea Warszawa
Natalia
Natalia
stylista fryzur
Natalia to absolwentka Londyńskiej szkoły stylizacji oraz Europejskiej Szkoły SELECT. Prawdziwa wirtuozka w swoim fachu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, jej fachowe doradztwo doceniają nasi klienci. Niejedna klientka przekonała się, że jej cięcie i profesjonalny dobór kosmetyków do pielęgnacji dadzą Twoim włosom drugie życie. Świetnie radzi sobie też z najmłodszymi klientami, którzy w jej rękach czują się jak gwiazdy.

Marea Warszawa
Marea Warszawa
Marlena
Marlena
kosmetyczka / stylistka paznokci
Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2002 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie jako lingeristka. Każde jej działanie jest dbałością o dobro Klienta. Liczne certyfikaty oraz przebyte szkolenia ze stylizacji paznokci, wizażu, zagęszczania i przedłużania rzęs oraz makijażu permanentnego są dowodem starań oraz chęci poszerzenia wiedzy z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Najlepszym świadectwem jej umiejętności jest duże grono zadowolonych i wiernych Klientek. W pracy liczy się dla niej najwyższa jakość wykonanej usługi. Kosmetyka jest jej pasją. Inspiruje osoby ze swojego otoczenia do pozytywnych zmian w nawykach dbania o urodę. Specjalizuje się w paznokciach klasycznych, najbardziej lubi te zdrowe i naturalnie wyglądające.

Marea Warszawa
Marea Warszawa
Anna
Anna
kosmetyczka / stylistka paznokci
Miłośniczka piękna i estetyki. Od kilku lat ściśle związana z branżą kosmetologiczną. Specjalizuje się w stylizacji paznokci. Jest niezastąpiona w pedicure – każdy jej zabieg jest ucztą zmysłów dla stóp. Lubi być na bieżąco z wszelkimi nowinkami kosmetologicznymi, chętnie sięga do literatury branżowej. Prywatnie pozytywnie zakręcona kobieta, z tysiącami pomysłów na minutę, zawsze z uśmiechem na twarzy i pozytywnym podejściem do życia. Wpływa pozytywnie na samopoczucie klientów, przelewając na nich swój optymizm

Marea Warszawa
Marea Warszawa
KSOMETYKA - FRYZJER
MAREA STUDIO Warszawa - Mokotów, ul. Bukowińska 24a

poniedziałek - piątek: 8.00 - 21.00sobota: 9.00 - 17.00
tel.: 733 337 250 salon@mareastudio.pl
Management / Współpraca
Izabela Pilecka +48 601 583 340 i.pilecka@mareastudio.pl
Facebook Instagram Vk Pl En Ru
strona główna usługi fryzjerskie usługi kosmetyczne nasz team nasze prace